
PAKA ZWIERZAKA Rabbit with forest fruits dry dog food L 1.5kg
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: PAKA ZWIERZAKA
- Κωδικός: DLPPZWKAS0034
- Βάρος(kg): 1.53kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.60cm x 31.30cm x 25.70cm
- EAN: 5904266540223
20,25€
Χωρίς ΦΠΑ: 16,33€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Additional features | Overweight Muscle building Grain-free Gluten-free Monoprotein |
| Age of the pet | Adult |
| Category | For dog |
| Crude ash | 10% |
| Crude fibres | 4% |
| Dog breed | All breeds of medium and large dogs |
| Dosage form | Solid |
| Fat content | 16% |
| Gluten free | Yes |
| Guarantee | B000M |
| Main flavor | Rabbit |
| Moisture content | 9% |
| No artificial colours | Yes |
| Package type | Sack |
| Pet specific needs | General health Allergic Food alergy Sensitive stomach Proper digestion |
| Product category | Dry food |
| Protein | 29% |
| Size of breed | Medium breed 10 - 25 kg Large breed 25 - 45 kg |
| Soy free | Yes |
| Sugar free | Yes |
| Veterinary classification | Complete feed |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. Store in a dry and cool place away from direct sunlight. Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Weight | 1.5 kg |
| Weight range | 1 kg - 1,9 kg |