



NATURE'S PROTECTION Superior care White Fish Small and mini - dry dog food - 4kg
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: NATURE'S PROTECTION
- Κωδικός: DLPNPOKAS0031
- Βάρος(kg): 4.06kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 12.00cm x 26.00cm x 28.00cm
- EAN: 4771317478832
47,70€
Χωρίς ΦΠΑ: 38,47€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Additional features | Gluten-free Allergy Grain-free Food hypersensitivity Hair and skin Digestive support |
| Age of the pet | Adult |
| Category | For dog |
| Crude ash | 9.5% |
| Crude fibres | 4% |
| Dog breed | Maltese All breeds of small dogs |
| Dosage form | Solid |
| Fat content | 13% |
| Gluten free | Yes |
| Guarantee | B000M |
| Main flavor | Fish |
| No artificial colours | Yes |
| Package type | Sack |
| Pet specific needs | Skin and coat Food alergy |
| Product category | Dry food |
| Protein | 24% |
| Size of breed | Small breed 5 - 10 kg |
| Soy free | Yes |
| Sugar free | Yes |
| Veterinary classification | Complete feed |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Weight | 4 kg |
| Weight range | 2 kg - 4,9 kg |
