
NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Grain Free Junior Small Bia oryba - dry food for puppies - 1.5 kg
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: NATURE'S PROTECTION
- Κωδικός: DLPNPOKAS0007
- Βάρος(kg): 1.54kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.00cm x 23.10cm x 10.30cm
- EAN: 4771317458346
21,01€
Χωρίς ΦΠΑ: 16,95€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Additional features | Grain-free Food hypersensitivity Chicken-free Gluten-free Hair and skin Digestive support |
| Age of the pet | Adult |
| Category | For dog |
| Crude ash | 9.5% |
| Crude fibres | 3.5% |
| Dog breed | All breeds of small dogs All breeds of miniature dogs |
| Dosage form | Solid |
| Fat content | 15% |
| Gluten free | Yes |
| Guarantee | B000M |
| Main flavor | Salmon |
| No artificial colours | Yes |
| Package type | Sack |
| Pet specific needs | Grain intolerance Food alergy Improve skin health Proper digestion Skin and coat |
| Product category | Dry food |
| Protein | 25% |
| Seasonal offer | Summer with your pet |
| Size of breed | Small breed 5 - 10 kg |
| Soy free | Yes |
| Sugar free | Yes |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Weight | 1.5 kg |
| Weight range | 1 kg - 1,9 kg |