
Gold Dog Snocerek beef and salmon - dry dog food - 15kg
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: GOLD DOG
- Κωδικός: DLPGDDKAS0005
- Βάρος(kg): 15.09kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 37.90cm x 54.60cm x 19.00cm
- EAN: 4011290430046
52,91€
Χωρίς ΦΠΑ: 42,67€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Additional features | No special needs |
| Age of the pet | Adult |
| Category | For dog |
| Crude ash | 8% |
| Crude fibres | 4% |
| Dog breed | All breeds of small dogs |
| Dosage form | Solid |
| Fat content | 14% |
| Gluten free | No |
| Guarantee | B000M |
| Main flavor | Beef |
| No artificial colours | Yes |
| Package type | Sack |
| Pet specific needs | No specific needs |
| Product category | Dry food |
| Protein | 23% |
| Size of breed | Medium breed 10 - 25 kg |
| Soy free | Yes |
| Sugar free | Yes |
| Veterinary classification | Complete feed |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. Store in a dry and cool place away from direct sunlight. Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Weight | 15 kg |
| Weight range | 10 kg - 15,9 kg |
