





Brit Fresh Beef with Pumpkin Puppy Large Bones & Joints 12 kg Adult
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Brit
- Κωδικός: WLONONWCROZTF
- Βάρος(kg): 0.01kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 37.00cm x 56.00cm x 11.00cm
- EAN: 8595602530755
98,55€
Χωρίς ΦΠΑ: 79,48€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Biotin content | 0.9 g/kg |
| Calcium | 1.5% |
| Crude ash | 7.2% |
| Crude fibres | 2.8% |
| Fat content | 15% |
| Folic acid (vitamin B9) content | 1 mg/kg |
| Guarantee | G024M |
| Health effects | General health |
| Includes vitamins | Vitamin D3 Vitamin E |
| Iodine content | 0.9 mg/kg |
| L-carnitine content | 550 mg/kg |
| Manganese content | 50 mg/kg |
| Package weight | 12 kg |
| Pet food flavor | Beef |
| Pet life stage | Mature |
| Phosphorus | 1.1% |
| Protein | 27% |
| Riboflavin (vitamin B2) content | 9 mg/kg |
| Thiamine (vitamin B1) content | 7 mg/kg |
| Vitamin A content | 22000 IU/kg |
| Vitamin B12 content | 0.06 g/kg |
| Vitamin C content | 500 mg/kg |
| Vitamin D3 content | 1800 IU/kg |
| Vitamin E content | 600 mg/kg |
| Weight | 12 kg |
| Zinc content | 120 mg/kg |
