



BALTICA Smaki region w Small breeds Lamb with rabbit - dry dog food - 1kg
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: BALTICA
- Κωδικός: DLPBA5KAS0047
- Βάρος(kg): 1.04kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 3.00cm x 23.00cm x 23.00cm
- EAN: 5903999105112
14,39€
Χωρίς ΦΠΑ: 11,61€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Additional features | Grain-free Food hypersensitivity General health Gluten-free Digestive support Allergy Muscle building |
| Age of the pet | Adult |
| Category | For dog |
| Crude ash | 8.9% |
| Crude fibres | 3.9% |
| Dog breed | All breeds of small dogs |
| Dosage form | Solid |
| Fat content | 14% |
| Gluten free | Yes |
| Guarantee | B000M |
| Main flavor | Lamb |
| No artificial colours | Yes |
| Package type | Sack |
| Pet specific needs | Protection of muscle mass Allergic Proper digestion |
| Product category | Dry food |
| Protein | 29% |
| Size of breed | Small breed 5 - 10 kg |
| Soy free | Yes |
| Sugar free | Yes |
| Veterinary classification | Complete feed |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Weight | 1 kg |
| Weight range | 1 kg - 1,9 kg |