











ADDVENA Taste Sensations Adult Medium/Large Turkey - dry dog food - 10kg
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: ADDVENA
- Κωδικός: DLPAD1KAS0027
- Βάρος(kg): 10.07kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 36.00cm x 13.00cm x 45.00cm
- EAN: 5906395581917
73,13€
Χωρίς ΦΠΑ: 58,98€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Additional features | Chicken-free Gluten-free Fussy Muscle building General health |
| Age of the pet | Adult |
| Category | For dog |
| Crude ash | 6.7% |
| Crude fibres | 2.4% |
| Dog breed | All breeds of large dogs All breeds of medium-sized dogs All breeds of medium and large dogs |
| Dosage form | Solid |
| Fat content | 13.7% |
| Gluten free | Yes |
| Guarantee | B000M |
| Main flavor | Turkey |
| No artificial colours | Yes |
| Package type | Sack |
| Pet specific needs | Fussy Strong immunity General health |
| Product category | Dry food |
| Protein | 23% |
| Series | ADDVENA Taste Sensations |
| Size of breed | Medium breed 10 - 25 kg Large breed 25 - 45 kg |
| Soy free | Yes |
| Sugar free | Yes |
| Veterinary classification | Complete feed |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Weight | 10 kg |
| Weight range | 10 kg - 15,9 kg |
