











ADDVENA Taste Sensations Adult Small Turkey - dry dog food - 2,5kg
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: ADDVENA
- Κωδικός: DLPAD1KAS0024
- Βάρος(kg): 2.54kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.50cm x 10.50cm x 25.00cm
- EAN: 5906395581887
28,73€
Χωρίς ΦΠΑ: 23,17€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Additional features | General health Fussy Muscle building Chicken-free Gluten-free |
| Age of the pet | Adult |
| Category | For dog |
| Crude ash | 6.7% |
| Crude fibres | 2.4% |
| Dog breed | All breeds of small dogs |
| Dosage form | Solid |
| Fat content | 13.7% |
| Gluten free | Yes |
| Guarantee | B000M |
| Main flavor | Turkey |
| No artificial colours | Yes |
| Package type | Sack |
| Pet specific needs | Strong immunity Fussy General health |
| Product category | Dry food |
| Protein | 23% |
| Series | ADDVENA Taste Sensations |
| Size of breed | Small breed 5 - 10 kg |
| Soy free | Yes |
| Sugar free | Yes |
| Veterinary classification | Complete feed |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Weight | 2.5 kg |
| Weight range | 2 kg - 4,9 kg |
