
PETREPUBLIC Beef cubes M - dog treat - 250g
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: PetRepublic
- Κωδικός: DLPPTRPRZ0002
- Βάρος(kg): 0.27kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.00cm x 16.50cm x 4.00cm
- EAN: 5904316134464
3,47€
Χωρίς ΦΠΑ: 2,79€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Additional features | General health |
| Age of the pet | Adult |
| Category | For dog |
| Crude ash | 4.5% |
| Crude fibres | 1.5% |
| Dog breed | All breeds of medium and large dogs |
| Dosage form | Solid |
| Fat content | 6.5% |
| Gluten free | No |
| Guarantee | B000M |
| Main flavor | Beef |
| Moisture content | 22% |
| No artificial colours | Yes |
| Package type | Sachet |
| Pet specific needs | No specific needs |
| Product category | Treat |
| Protein | 24% |
| Size of breed | Medium breed 10 - 25 kg Large breed 25 - 45 kg Large breed +45 kg |
| Soy free | Yes |
| Sugar free | Yes |
| Type of treat | Training |
| Warnings | Keep out of the reach of children. Do not use as a substitute for a balanced diet. Store in a dry and cool place. |
| Weight | 250 g |
| Weight range | 201 g - 499 g |