
OASY One Protein Adult Medium/Large Salmon - wet dog food - 400g
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Oasy
- Κωδικός: DLPOASKAM0011
- Βάρος(kg): 0.46kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.30cm x 7.40cm x 11.00cm
- EAN: 8053017342344
3,82€
Χωρίς ΦΠΑ: 3,08€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Additional features | Grain-free Food hypersensitivity Allergy General health Chicken-free Gluten-free Supporting immunity Muscle building Monoprotein Hair and skin Digestive support |
| Age of the pet | Adult |
| Category | For dog |
| Crude ash | 3% |
| Crude fibres | 0.5% |
| Dog breed | All breeds of medium and large dogs All breeds of large dogs All breeds of medium-sized dogs |
| Dosage form | Solid |
| Fat content | 6.5% |
| Gluten free | Yes |
| Guarantee | B000M |
| Main flavor | Salmon |
| Moisture content | 80% |
| No artificial colours | Yes |
| Package type | Can |
| Pet specific needs | Food alergy Proper digestion Grain intolerance Strong immunity Reducing food intolerance Improve skin health Allergic Sensitive stomach Protection of muscle mass Protection of the digestive tract General health For elimination diets Skin and coat |
| Product category | Wet food |
| Protein | 8.5% |
| Series | OASY One Protein |
| Size of breed | Medium breed 10 - 25 kg Large breed 25 - 45 kg |
| Soy free | Yes |
| Sugar free | Yes |
| Veterinary classification | Complete feed |
| Warnings | Store in a dry and cool place. Use before the expiry date. Not intended for human consumption. |
| Weight | 400 g |
| Weight range | 201 g - 499 g |