
OASY One Protein Adult Medium/Large Pork - wet dog food - 400g
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Oasy
- Κωδικός: DLPOASKAM0013
- Βάρος(kg): 0.46kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.50cm x 7.50cm x 11.00cm
- EAN: 8053017342368
3,82€
Χωρίς ΦΠΑ: 3,08€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Additional features | Grain-free Monoprotein Chicken-free Gluten-free Supporting immunity Hair and skin Digestive support Muscle building General health Food hypersensitivity Allergy |
| Age of the pet | Adult |
| Category | For dog |
| Crude ash | 2% |
| Crude fibres | 0.8% |
| Dog breed | All breeds of medium and large dogs All breeds of large dogs All breeds of medium-sized dogs |
| Dosage form | Solid |
| Fat content | 7% |
| Gluten free | Yes |
| Guarantee | B000M |
| Main flavor | Pork |
| Moisture content | 80% |
| No artificial colours | Yes |
| Package type | Can |
| Pet specific needs | Food alergy Grain intolerance Protection of muscle mass Proper digestion For elimination diets Strong immunity Protection of the digestive tract General health Reducing food intolerance Improve skin health Skin and coat Allergic Sensitive stomach |
| Product category | Wet food |
| Protein | 7% |
| Series | OASY One Protein |
| Size of breed | Large breed 25 - 45 kg Medium breed 10 - 25 kg |
| Soy free | Yes |
| Sugar free | Yes |
| Veterinary classification | Complete feed |
| Warnings | Not intended for human consumption. Store in a dry and cool place. Use before the expiry date. |
| Weight | 400 g |
| Weight range | 201 g - 499 g |