
ANIMONDA Vom Feinsten Junior Mini Poultry with game and cranberries - wet dog food - 100g
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: animonda
- Κωδικός: DLPANMKAM0026
- Βάρος(kg): 0.11kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 3.00cm x 8.00cm x 8.00cm
- EAN: 4017721823678
1,12€
Χωρίς ΦΠΑ: 0,90€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Additional features | Digestive support Growth period Gluten-free General health Supporting immunity Grain-free Food hypersensitivity |
| Age of the pet | Junior |
| Category | For dog |
| Crude ash | 2% |
| Crude fibres | 0.3% |
| Dog breed | All breeds of small dogs |
| Dosage form | Solid |
| Fat content | 4.5% |
| Gluten free | Yes |
| Guarantee | B000M |
| Main flavor | Turkey |
| Moisture content | 79.5% |
| No artificial colours | Yes |
| Package type | Tray |
| Pet specific needs | Growth period General health Strong immunity Proper digestion Grain intolerance |
| Product category | Wet food |
| Protein | 7% |
| Series | ANIMONDA Vom Feinsten |
| Size of breed | Small breed 5 - 10 kg |
| Soy free | Yes |
| Sugar free | Yes |
| Veterinary classification | Complete feed |
| Warnings | Store in a dry and cool place. Use before the expiry date. Not intended for human consumption. |
| Weight | 100 g |
| Weight range | 0 g - 200 g |