
DR LUCY Home 6 - detangling spray for dogs - 250 ml
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Acrylmed
- Κωδικός: DLPAC5PIE0003
- Βάρος(kg): 0.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.00cm x 24.00cm x 6.50cm
- EAN: 5905857023187
6,36€
Χωρίς ΦΠΑ: 5,13€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Age of the pet | Adult |
| Category | For dog |
| Guarantee | G024M |
| Package type | Bottle |
| Product category | Spray |
| Shampoo effect | Detangling Shiny Moisturizing Revitalizing |
| Suitable for pet coat types | All coat types and lengths |
| Volume | 250 ml |
| Warnings | Do not allow contact with eyes or mucous membranes. Keep out of the reach of children. |
| Weight | 270 g |
| Weight range | 201 g - 499 g |