
HILTON Care - shampoo for dogs - 250ml
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Hilton
- Κωδικός: DLSHLTZWI0025
- Βάρος(kg): 0.29kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 4.80cm x 4.80cm x 18.20cm
- EAN: 5902205063253
5,56€
Χωρίς ΦΠΑ: 4,48€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Category | For dog |
| Guarantee | B000M |
| Package type | Bottle |
| Product category | Shampoo |
| Shampoo effect | Caring |
| Suitable for pet coat types | Puppy coat All coat types and lengths |
| Volume | 250 ml |
| Warnings | Keep out of the reach of children. Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash. Avoid contact with eyes, skin and clothing. |
| Weight | 288 g |
| Weight range | 201 g - 499 g |