



FURminator - furminator for short-haired dogs - L
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: FURminator
- Κωδικός: DLZFUMSIG0027
- Βάρος(kg): 0.25kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 17.00cm x 21.00cm x 5.20cm
- EAN: 4048422151173
36,27€
Χωρίς ΦΠΑ: 29,25€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Category | For dog |
| Dog breed | All breeds of medium-sized dogs |
| Guarantee | B000M |
| Product category | Furminator |
| Size of breed | Medium breed 10 - 25 kg |
| Suitable for pet coat types | Short coat |
| Weight | 420 g |
| Weight range | 201 g - 499 g |
