



FURminator - furminator for long-haired dogs - S
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: FURminator
- Κωδικός: DLZFUMSIG0024
- Βάρος(kg): 0.18kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.50cm x 13.40cm x 22.60cm
- EAN: 4048422151111
24,17€
Χωρίς ΦΠΑ: 19,49€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Category | For dog |
| Dog breed | All breeds of small dogs |
| Guarantee | B000M |
| Product category | Furminator |
| Seasonal offer | Summer with your pet |
| Size of breed | Small breed 5 - 10 kg |
| Suitable for pet coat types | Long lenght coat |
| Warnings | Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash. Avoid contact with eyes, skin and clothing. Keep out of the reach of children. |
| Weight | 300 g |
| Weight range | 0 g - 200 g |