
EUROWET York - shampoo for dogs - 1l
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: EUROWET
- Κωδικός: DLPEWEPIE0015
- Βάρος(kg): 1.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 9.00cm x 23.00cm x 9.00cm
- EAN: 5907785443211
18,60€
Χωρίς ΦΠΑ: 15,00€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Age of the pet | Adult |
| Category | For dog |
| Guarantee | B000M |
| Package type | Bottle |
| Product category | Shampoo |
| Seasonal offer | Summer with your pet |
| Shampoo effect | Refreshing Shiny Moisturizing Colour protection Smoothing Caring Rebuilding Revitalizing |
| Suitable for pet coat types | Medium coat Long lenght coat |
| Volume | 1000 ml |
| Warnings | Keep out of the reach of children. Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash. Avoid contact with eyes, skin and clothing. |
| Weight | 1 kg |
| Weight range | 1 kg - 1,9 kg |