
EUROWET Bulldog - shampoo for dogs - 200ml
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: EUROWET
- Κωδικός: DLPEWEPIE0003
- Βάρος(kg): 0.23kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 4.50cm x 16.00cm x 4.50cm
- EAN: 5907785442474
10,98€
Χωρίς ΦΠΑ: 8,86€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Age of the pet | Adult |
| Category | For dog |
| Guarantee | B000M |
| Package type | Bottle |
| Product category | Shampoo |
| Shampoo effect | Refreshing Rebuilding Regenerating Caring Moisturizing Revitalizing Protection |
| Suitable for pet coat types | Short coat |
| Volume | 200 ml |
| Warnings | Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash. Avoid contact with eyes, skin and clothing. Keep out of the reach of children. |
| Weight | 200 g |
| Weight range | 0 g - 200 g |