
DR LUCY Hypo C sensitive skin - conditioner for dogs - 250 ml
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Acrylmed
- Κωδικός: DLPAC5PIE0027
- Βάρος(kg): 0.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 6.00cm x 21.00cm x 6.00cm
- EAN: 5905857022135
12,85€
Χωρίς ΦΠΑ: 10,36€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Age of the pet | At any age |
| Category | For dog |
| Guarantee | G024M |
| Package type | Bottle |
| Product category | Care products |
| Shampoo effect | Regenerating Moisturizing Strengthening |
| Suitable for pet coat types | Thick and dense White coat All coat types and lengths Black coat Light coat Dark coat Medium coat Puppy coat Coarse coat Brown coat The coat is long and soft Long lenght coat Short coat Long coat Medium length coat Smooth (short) coat |
| Volume | 250 ml |
| Warnings | Keep out of the reach of children. Do not allow contact with eyes or mucous membranes. |
| Weight | 270 g |
| Weight range | 201 g - 499 g |