





























ZOLUX Rody3 Trio - rodent cage - red
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: ZOLUX
- Κωδικός: DLZZOUKLA0033
- Βάρος(kg): 3.41kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 44.00cm x 31.00cm
- EAN: 3336022060232
68,90€
Χωρίς ΦΠΑ: 55,57€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Animal type(s) | Rodent |
| Category | For mice and rats For hamster |
| Depth | 270 mm |
| Easy to clean | Yes |
| Equipment | Wheel Bowl Drinker Floor x 2 |
| Guarantee | B000M |
| Height | 530 mm |
| Material | Metal, Plastic |
| Product category | Cage |
| Product colour | Red Grey |
| Product type | Cage |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Recommended for pet type | Rodent |
| Warnings | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping. Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the anima |
| Weight | 3 kg |
| Weight range | 2 kg - 4,9 kg |
| Width | 410 mm |
