
ZOLUX Primo 120 cm - rodent cage - white and grey
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: ZOLUX
- Κωδικός: DLZZOUKLA0088
- Βάρος(kg): 6.70kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 24.00cm x 71.50cm x 118.50cm
- EAN: 3336022054200
83,10€
Χωρίς ΦΠΑ: 67,02€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Animal type(s) | Rodent |
| Castor wheels | No |
| Category | For hamster For the nightjar For mice and rats For a guinea pig For rabbit For rodents |
| Depth | 670 mm |
| Easy to clean | Yes |
| Equipment | Hay manger |
| Guarantee | B000M |
| Height | 410 mm |
| Material | Metal, Plastic |
| Product category | Cage |
| Product colour | Grey White |
| Product type | Cage |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Recommended for pet type | Rodent |
| Warnings | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping. Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the anima |
| Weight | 6.2 kg |
| Weight range | 5 kg - 9,9 kg |
| Width | 1220 mm |
