
ZOLUX Neolife 80 grey - gerbil cage
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: ZOLUX
- Κωδικός: DMZZOUKLA0022
- Βάρος(kg): 12.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 51.00cm x 81.00cm x 32.00cm
- EAN: 3336022056648
98,55€
Χωρίς ΦΠΑ: 79,48€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Category | For mice and rats For rodents |
| Depth | 450 mm |
| Equipment | Ladder x 2 Wheel House Bowl Floor x 2 |
| Guarantee | B000M |
| Height | 480 mm |
| Material | Metal Plastic |
| Product category | Cage |
| Product colour | Grey |
| Rod spacing | 9 mm |
| Warnings | Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping. Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the anima |
| Weight | 3 kg |
| Weight range | 10 kg - 15,9 kg |
| Width | 780 mm |
