
INTER-ZOO Bernie black - cage for rodents - 100 x 54 x 39cm
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: INTER-ZOO
- Κωδικός: DMZINZKLA0016
- Βάρος(kg): 6.43kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.00cm x 55.00cm x 101.50cm
- EAN: 5907600701304
92,81€
Χωρίς ΦΠΑ: 74,84€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Category | For mice and rats For rodents For hamster |
| Depth | 540 mm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 390 mm |
| Material | Plastic Metal |
| Product category | Cage |
| Product colour | Black |
| Warnings | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping. Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the anima |
| Weight | 5.2 kg |
| Weight range | 5 kg - 9,9 kg |
| Width | 1000 mm |
