

















C&C modular cage 5x2 pig rabbit hedgehog silver 180 x 75 x 37 cm
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: C&C
- Κωδικός: DLZCDCKLA0007
- Βάρος(kg): 5.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 99.00cm x 61.50cm x 7.50cm
- EAN: 5065006565194
129,07€
Χωρίς ΦΠΑ: 104,09€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Animal type(s) | Rodent |
| Castor wheels | No |
| Category | For rabbit For hedgehog For mice and rats For rodents For the nightjar For a guinea pig |
| Depth | 370 mm |
| Easy to clean | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Height | 750 mm |
| Product category | Cage |
| Product colour | Silver |
| Product type | Cage |
| Seasonal offer | Spring Summer with your pet |
| Warnings | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping. Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the anima |
| Weight | 8.5 kg |
| Weight range | 5 kg - 9,9 kg |
| Width | 1800 mm |
