



CURVER pet carrier, graphite
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: CURVER
- Κωδικός: WLONONWCRBHRF
- Βάρος(kg): 3.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 51.00cm x 38.00cm x 33.00cm
- EAN: 3253920616005
86,94€
Χωρίς ΦΠΑ: 70,11€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Animal type(s) | Cat, Dog |
| Depth | 510 mm |
| Easy to clean | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 330 mm |
| Locking type | Zipper |
| Material | Technopolymer |
| Maximum weight capacity | 10 kg |
| Product colour | White Graphite |
| Product type | Animal carrier |
| Recommended for pet type | Cat, Dog |
| Weight | 1.84 kg |
| Width | 380 mm |
