
CEVA Feliway Classic - diffuser and refill
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Ceva
- Κωδικός: DLKCEVSPL0013
- Βάρος(kg): 0.15kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 12.00cm x 13.00cm x 7.00cm
- EAN: 3411112255061
43,51€
Χωρίς ΦΠΑ: 35,09€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Age of the pet | At any age |
| Category | For cat |
| Guarantee | B000M |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful |
| Pet specific needs | Stress |
| Power source type | Power socket |
| Product category | Stress relief |
| Volume | 48 ml |
| Warnings | Dispose of in accordance with local hazardous waste regulations. Keep out of the reach of children. Avoid contact with eyes and mucous membranes. |
| Weight | 50 g |
| Weight range | 0 g - 200 g |
