









Nice WALKY1024BDKCE gate opener Swing gate opener kit
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Nice
- Κωδικός: WLONONWCRDZSK
- Βάρος(kg): 5.32kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 45.00cm x 22.00cm x 14.00cm
- EAN: 8032595796893
470,33€
Χωρίς ΦΠΑ: 379,29€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Compatible products | OPERA SOLEMYO |
| Depth | 122.5 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 386 mm |
| Input current | 0.8 A |
| Input voltage | 230 V |
| International Protection (IP) code | IP44 |
| Maximum weight | 100 kg |
| Motor power | 120 W |
| Operating temperature (T-T) | -20 - 50 C |
| Product type | Swing gate opener kit |
| Remotely operated | Yes |
| Torque (max) | 100 N m |
| Width | 135 mm |
| Work intensity | 50 cycle/hour |
