







Hikvision DS-KD8003-IME1(B)/S video intercom system 2 MP Black, Grey
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Hikvision
- Κωδικός: WLONONWCRPBSU
- Βάρος(kg): 0.54kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.50cm x 15.50cm x 8.00cm
- EAN: 6931847110864
351,87€
Χωρίς ΦΠΑ: 283,77€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Alarm input channels | 4 |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| Depth | 100 mm |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Ethernet LAN data rates | 100 10 |
| Guarantee | G024M |
| Height | 42 mm |
| Indoor unit included | No |
| Internal memory | 256 MB |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| LED type | IR |
| Megapixel (approx.) | 2 MP |
| Networking standards | IEEE 802.3af |
| Night vision | Yes |
| Number of buttons | 1 buttons |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 95% |
| Operating system installed | Embedded LINUX |
| Operating temperature (T-T) | -40 - 60 C |
| Outdoor unit included | Yes |
| Outdoor unit power type | DC |
| Package weight | 580 g |
| Power consumption (typical) | 5 W |
| Product colour | Grey Black |
| ROM capacity | 32 MB |
| Speakerphone | Yes |
| Supported network protocols | TCP/IP, RTSP |
| Video codecs | H.264 |
| Viewing angle, horizontal | 146 |
| Viewing angle, vertical | 82 |
| Voice codecs | G.711u G.711a |
| Wall mountable | Yes |
| Weight | 410 g |
| Width | 98 mm |
