



Hikvision DS-KD-ACF1/S intercom system accessory Faceplate
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Hikvision
- Κωδικός: WLONONWCRFGNJ
- Βάρος(kg): 1.19kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 33.50cm x 15.50cm x 11.50cm
- EAN: 6941264072218
159,77€
Χωρίς ΦΠΑ: 128,85€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Hikvision |
| Depth | 56 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 135 mm |
| Material | Stainless steel |
| Operating temperature (T-T) | -40 - 55 C |
| Product colour | Stainless steel |
| Product type | Faceplate |
| Width | 134 mm |
