









Lexar NQ780 1 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Lexar
- Κωδικός: WLONONWCROSLP
- Βάρος(kg): 0.05kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 1.50cm x 14.00cm x 10.50cm
- EAN: 0843367137008
246,94€
Χωρίς ΦΠΑ: 199,15€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Component for | PC |
| Depth | 22 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 2.45 mm |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| Mean time between failures (MTBF) | 1500000 h |
| Memory type | 3D NAND |
| NVMe | Yes |
| Operating shock | 1500 G |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 C |
| Read speed | 6000 MB/s |
| SSD capacity | 1 TB |
| SSD form factor | M.2 |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 C |
| TBW rating | 600 |
| Vibration resistance | 20 G |
| Weight | 6 g |
| Width | 80 mm |
| Write speed | 2500 MB/s |
