







Intenso Top 512 GB 2.5" Serial ATA III MLC
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: INTENSO
- Κωδικός: WLONONWCRIRDR
- Βάρος(kg): 0.15kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 3.00cm x 17.00cm x 13.50cm
- EAN: 4034303017546
151,17€
Χωρίς ΦΠΑ: 121,91€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Component for | PC/Laptop |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| Depth | 104 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Height | 9 mm |
| Interface | Serial ATA III |
| Mean time between failures (MTBF) | 2000000 h |
| Memory type | MLC |
| NVMe | No |
| Operating shock | 1500 G |
| Package type | Box |
| Random read (4KB) | 133120 IOPS |
| Random write (4KB) | 128000 IOPS |
| Read speed | 550 MB/s |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| SSD capacity | 512 GB |
| SSD form factor | 2.5" |
| TRIM support | Yes |
| Weight | 83 g |
| Width | 70 mm |
| Write speed | 500 MB/s |
