





PNY CS2140 1 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: PNY Technologies
- Κωδικός: DIAPNYSSD0044
- Βάρος(kg): 0.03kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 2.20cm x 10.10cm x 13.30cm
- EAN: 751492650944
184,53€
Χωρίς ΦΠΑ: 148,81€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Certification | BSMI, CE, FCC, KCC, VCCI |
| Compliance certificates | RoHS REACH |
| Component for | PC/Laptop |
| Depth | 80 mm |
| Guarantee | G060M |
| Hardware encryption | Yes |
| Height | 4 mm |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| Maximum operating temperature | 70 C |
| Mean time between failures (MTBF) | 1500000 h |
| Memory type | 3D NAND |
| NVMe | Yes |
| NVMe version | 1.4 |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 C |
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| Read speed | 3600 MB/s |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| Security algorithms | 256-bit AES |
| SSD capacity | 1 TB |
| SSD form factor | M.2 |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 C |
| TRIM support | Yes |
| Weight | 6.6 g |
| Width | 22 mm |
| Write speed | 3200 MB/s |
