



















Western Digital Elements Portable external hard drive 2 TB 5400 RPM 2.5" Micro-USB B 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: WD
- Κωδικός: WLONONWCRCFYD
- Βάρος(kg): 0.24kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 4.60cm x 12.50cm x 14.50cm
- EAN: 718037855363
167,43€
Χωρίς ΦΠΑ: 135,02€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bus power | 5 V |
| Bus powered | USB |
| Cables included | Micro-USB |
| Depth | 111 mm |
| External power adapter | No |
| File format system | NTFS |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| HDD capacity | 2 TB |
| HDD size | 2.5" |
| HDD speed | 5400 RPM |
| Height | 21 mm |
| Interface | USB 3.0/2.0 |
| LED indicators | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Maximum data transfer rate | 5000 Mbit/s |
| Plug and Play | Yes |
| Product colour | Black |
| Thunderbolt technology | No |
| Type | HDD |
| USB connector | Micro-USB B |
| USB data transfer rates | 5000 Mbit/s 480 Mbit/s |
| USB version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| User guide | Yes |
| Weight | 230 g |
| Wi-Fi | No |
| Width | 82 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 7 Home Premium x64 Windows 8 x64 Windows Vista Business x64 Windows 10 Education Windows XP Professional Windows Vista Enterprise x64 Windows 8.1 Enterprise x64 Windows 8.1 Pro x64 Windows 8.1 x64 Windows Vista Home Basic Windows 10 Home x64 Windo |
