







Transcend StoreJet 25M3C - 4TB - USB 3
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Transcend
- Κωδικός: WLONONWCRANWR
- Βάρος(kg): 0.42kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 12.00cm x 15.50cm x 5.50cm
- EAN: 760557848974
440,23€
Χωρίς ΦΠΑ: 355,03€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bus powered | USB |
| Cables included | USB Type-C |
| Certification | CE/FCC/BSMI/KC/RCM/EAC |
| Depth | 55 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| HDD capacity | 4 TB |
| HDD size | 2.5" |
| Height | 150 mm |
| Housing material | Silicone |
| Linux operating systems supported | Kernel 2.6.31 |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.7 Lion |
| Product colour | Black Green |
| Protection features | Shock resistant |
| USB connector | USB Type-C |
| USB data transfer rates | 5000 Mbit/s |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Warnings | Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself. The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste. Avoid contact with water and moisture. |
| Weight | 324 g |
| Width | 120 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 8 Windows 7 Windows 10 |
