
ADATA HD650 external hard drive 2 TB 2.5" USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: ADATA
- Κωδικός: DIAADTZEW0031
- Βάρος(kg): 0.25kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 3.00cm x 19.00cm x 12.00cm
- EAN: 4713218460455
124,02€
Χωρίς ΦΠΑ: 100,01€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bus power | 5 V |
| Bus powered | USB |
| Depth | 26.7 mm |
| eSATA | No |
| Ethernet LAN | No |
| Guarantee | G036M |
| HDD capacity | 2 TB |
| HDD size | 2.5" |
| Height | 126.8 mm |
| Housing material | Plastic, Rubber |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Plug and Play | Yes |
| Product colour | Black |
| Thunderbolt technology | No |
| Type | HDD |
| USB connector | USB Type-A |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Warnings | Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself. The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste. Avoid contact with water and moisture. |
| Weight | 390 g |
| Wi-Fi | No |
| Width | 98.5 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 8 x64 Windows Vista Business x64 Windows 10 Education Windows XP Professional Windows Vista Ultimate x64 Windows 10 IOT Core Windows 8 Enterprise x64 Windows 8 Pro Windows 7 Enterprise Windows 10 Enterprise x64 Windows 7 Home Premium x64 Windows 7 |
