
ADATA AHD650-2TU31-CRD external hard drive 2000 GB Blue
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: ADATA
- Κωδικός: DIAADTZEW0032
- Βάρος(kg): 0.26kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 3.00cm x 18.00cm x 12.00cm
- EAN: 4713218460707
- ΚΩΔ. ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: 628620
139,87€
Χωρίς ΦΠΑ: 112,80€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bus powered | No |
| Cables included | USB |
| Depth | 26.7 mm |
| Guarantee | G036M |
| HDD capacity | 2 TB |
| HDD size | 2.5" |
| Height | 126.8 mm |
| Housing material | Plastic, Rubber |
| LED indicators | Power Data |
| Product colour | Blue |
| Protection features | Scratch resistant |
| Type | HDD |
| USB connector | USB |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Weight | 390 g |
| Wi-Fi | No |
| Width | 98.5 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10 Windows Vista Ultimate x64 Windows 8 x64 Windows Vista Business x64 Windows 10 Education Windows XP Professional Windows Vista Home Premium Windows XP Home Windows 10 Home Windows Vista Business Windows 8.1 Windows Vista Ultimate Windows 10 Pro |
