
ADATA AHD650-2TU31-CBL external hard drive 2000 GB Red
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: ADATA
- Κωδικός: DIAADTZEW0046
- Βάρος(kg): 0.26kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 3.00cm x 17.00cm x 12.00cm
- EAN: 4713218460462
124,02€
Χωρίς ΦΠΑ: 100,01€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bus powered | No |
| Cables included | USB |
| Depth | 26.7 mm |
| Guarantee | G036M |
| HDD capacity | 2 TB |
| HDD size | 2.5" |
| Height | 126.8 mm |
| Housing material | Plastic, Rubber |
| LED indicators | Data Power |
| Product colour | Red |
| Protection features | Scratch resistant |
| Type | HDD |
| USB connector | USB |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Weight | 390 g |
| Wi-Fi | No |
| Width | 98.5 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10 Pro x64 Windows 8 Enterprise Windows Vista Enterprise x64 Windows 8.1 Enterprise x64 Windows 8 Pro x64 Windows 8.1 Pro Windows 10 Pro Windows 7 Home Premium Windows 7 Starter Windows Vista Home Basic x64 Windows 7 Professional x64 Windows 7 Hom |
