











Icy Dock MB840TP-B storage drive enclosure SSD enclosure Aluminium, Black M.2
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRRUA4
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 19.70cm x 17.00cm
- EAN: 4713227445436
74,83€
Χωρίς ΦΠΑ: 60,34€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Compatible products | Icy Dock MB840M2P-B, MB852M2PO-B |
| Depth | 134 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 7.5 mm |
| Number of storage drives supported | 1 |
| Product colour | Black Aluminium |
| Product type | SSD enclosure |
| Storage drive size | M.2 |
| Supported storage drive interfaces | M.2 |
| Weight | 65 g |
| Width | 39 mm |
