







Icy Dock MB834TP-B storage drive enclosure SSD enclosure Aluminium, Black 2.5"
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSEY8
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 19.70cm x 17.00cm
- EAN: 4713227445504
92,19€
Χωρίς ΦΠΑ: 74,34€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Compatible products | Icy Dock MB834M2K-B, MB833M2K-B |
| Depth | 148 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 12 mm |
| Number of storage drives supported | 1 |
| Product colour | Black Aluminium |
| Product type | SSD enclosure |
| Storage drive size | 2.5" |
| Supported storage drive interfaces | M.2 |
| Supported storage drive lengths | 110 mm |
| Weight | 110 g |
| Width | 72 mm |
