





















Icy Dock flexiDOCK MB521SP-B Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSFY1
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 19.70cm x 17.00cm
- EAN: 4711132867312
65,25€
Χωρίς ΦΠΑ: 52,62€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Certification | CE, REACH |
| Compliance certificates | RoHS |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| Depth | 128.5 mm |
| External SATA ports quantity | 1 |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 25.4 mm |
| Hot-swap | Yes |
| LED indicators | HDD Power |
| Manual | Yes |
| Material | Plastic Metal |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 65% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 60 C |
| Package weight | 278 g |
| Product colour | Black |
| Screws included | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -35 - 70 C |
| Supported storage drive heights | 15 mm |
| Weight | 234 g |
| Width | 101.6 mm |
