













ICY BOX IB-166SSK-B HDD enclosure Black 3.5"
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: RAIDSONIC
- Κωδικός: WLONONWCRPNTW
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 19.70cm x 17.00cm
- EAN: 4250078161028
54,36€
Χωρίς ΦΠΑ: 43,84€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cables included | SATA |
| Country of origin | China |
| Depth | 185 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 41 mm |
| Hot-swap | Yes |
| Master (outer) case gross weight | 9.6 kg |
| Master (outer) case height | 300 mm |
| Master (outer) case length | 340 mm |
| Master (outer) case width | 435 mm |
| Material | Aluminium |
| Number of storage drives supported | 1 |
| Package depth | 155 mm |
| Package height | 50 mm |
| Package weight | 480 g |
| Package width | 227 mm |
| Plug and Play | Yes |
| Product colour | Black |
| Product type | HDD enclosure |
| Products per master (outer) case | 20 pc(s) |
| Storage drive size | 3.5" |
| Supported storage drive interfaces | SAS, Serial ATA III |
| Weight | 301 g |
| Width | 147 mm |
