











ICY BOX IB-129SSK-B 13.3 cm (5.25") Bezel panel Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: RAIDSONIC
- Κωδικός: WLONONWCRPNM7
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 19.70cm x 17.00cm
- EAN: 4250078188438
57,26€
Χωρίς ΦΠΑ: 46,18€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Card reader integrated | No |
| Country of origin | China |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| Depth | 186 mm |
| External SATA ports quantity | 2 |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| HDD interface | SATA SATA III SATA II Serial Attached SCSI (SAS) |
| HDD size | 2.5/3.5" |
| Height | 41 mm |
| Hot-swap | Yes |
| Key lock | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Master (outer) case gross weight | 11.3 kg |
| Master (outer) case height | 262 mm |
| Master (outer) case length | 330 mm |
| Master (outer) case width | 420 mm |
| Material | Aluminium |
| Number of fans | 0 fan(s) |
| Number of HDDs supported | 1 |
| Number of lock keys included | 2 pc(s) |
| Number of screws | 8 |
| Package depth | 197 mm |
| Package height | 46 mm |
| Package weight | 563 g |
| Package width | 154 mm |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 20 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Size (imperial) | 13.3 cm (5.25") |
| Supported storage drive heights | 25.4 mm |
| Type | Bezel panel |
| Weight | 422 g |
| Width | 146 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |
