











Raidon iR2022 13.3 cm (5.25") Storage drive tray Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: RAIDSONIC
- Κωδικός: WLONONWCRPNML
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 19.70cm x 17.00cm
- EAN: 4711132864366
321,26€
Χωρίς ΦΠΑ: 259,08€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cables included | SATA |
| Compliance certificates | Federal Communications Commission (FCC) CE |
| Country of origin | Taiwan |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| Depth | 145 mm |
| Fan diameter | 4 cm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84718000 |
| HDD interface | SATA III SATA II SATA |
| HDD size | 2.5" |
| Height | 42 mm |
| Key lock | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Number of HDDs supported | 2 |
| Number of lock keys included | 2 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 C |
| Package weight | 1.08 kg |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quick start guide | Yes |
| RAID levels | 1 0 |
| RAID support | Yes |
| Size (imperial) | 13.3 cm (5.25") |
| SSD interface | SATA III SATA SATA II |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 47 C |
| Type | Storage drive tray |
| Weight | 595 g |
| Width | 140 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |
