
ICY BOX IB-2817M-C32 SSD enclosure Black M.2
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSNBM
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 19.70cm x 17.00cm
- EAN: 4250078174578
73,19€
Χωρίς ΦΠΑ: 59,02€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cable length | 0.3 m |
| Cables included | USB Type-C to USB Type-C |
| Country of origin | Taiwan |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| Depth | 120 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84718000 |
| Height | 17 mm |
| LED indicators | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Manual | Yes |
| Material | Aluminium |
| Number of storage drives supported | 2 |
| NVMe | Yes |
| Package weight | 366 g |
| Plug and Play | Yes |
| Power source type | USB |
| Product colour | Black |
| Product type | SSD enclosure |
| Products per master (outer) case | 20 pc(s) |
| Storage drive size | M.2 |
| Supported storage drive heights | 22 mm |
| Supported storage drive interfaces | PCI Express 3.0 |
| Supported storage drive lengths | 30 mm 42 60 80 mm |
| USB connectivity | Yes |
| USB connector gender | Female |
| USB connector type | USB Type-C |
| USB version | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Weight | 235 g |
| Width | 70 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |
