
GRAUGEAR G-MP02 computer case part Universal Front panel
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: GRAUGEAR
- Κωδικός: WLONONWCRPNA8
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 19.70cm x 17.00cm
- EAN: 4260746550436
58,81€
Χωρίς ΦΠΑ: 47,42€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Compatible chassis type | Universal |
| Depth | 102 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 25 mm |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Front panel |
| Weight | 160 g |
| Width | 102 mm |
