
GRAUGEAR G-25RD2-AC-10G storage drive enclosure HDD/SSD enclosure Silver 2.5"
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: GRAUGEAR
- Κωδικός: WLONONWCRPN89
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 19.70cm x 17.00cm
- EAN: 4260746550122
91,19€
Χωρίς ΦΠΑ: 73,54€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| Cable length | 0.4 m |
| Cables included | USB Type-A to USB Type-C |
| Chipset | ASM 1352R |
| Data transfer rate | 10 Gbit/s |
| Depth | 130 mm |
| External power adapter | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 33 mm |
| Input voltage | 5 V |
| LED indicators | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Manual | Yes |
| Number of storage drives supported | 2 |
| Package depth | 200 mm |
| Package height | 70 mm |
| Package weight | 462 g |
| Package width | 150 mm |
| Power source type | DC |
| Product colour | Silver |
| Product type | HDD/SSD enclosure |
| RAID levels | 1 0 |
| Screws included | Yes |
| Storage drive size | 2.5" |
| Supported storage drive interfaces | Serial ATA III |
| USB connectivity | Yes |
| USB connector type | USB Type-C |
| USB version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Weight | 192 g |
| Width | 92 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |
