













ICY BOX IB-377-C31 HDD/SSD enclosure Black 3.5"
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: RAIDSONIC
- Κωδικός: WLONONWCRPNC7
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 19.70cm x 17.00cm
- EAN: 4250078166450
58,64€
Χωρίς ΦΠΑ: 47,29€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter output current | 2 A |
| AC adapter output voltage | 12 V |
| Cables included | USB Type-C |
| Certification | CE, FCC |
| Country of origin | China |
| Data transfer rate | 10 Gbit/s |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 203 mm |
| External power adapter | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84718000 |
| Height | 115 mm |
| Hot-swap | Yes |
| LED indicators | HDD, Power |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac compatibility | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Manual | Yes |
| Master (outer) case gross weight | 14 kg |
| Master (outer) case height | 280 mm |
| Master (outer) case length | 470 mm |
| Master (outer) case width | 500 mm |
| Material | Aluminium |
| Number of 3.5" bays | 1 |
| Number of storage drives supported | 1 |
| On/off switch | Yes |
| Package depth | 130 mm |
| Package height | 90 mm |
| Package weight | 700 g |
| Package width | 230 mm |
| Plug and Play | Yes |
| Power consumption (max) | 24 W |
| Power source type | DC |
| Product colour | Black |
| Product type | HDD/SSD enclosure |
| Products per master (outer) case | 20 pc(s) |
| Stand included | Yes |
| Storage drive size | 3.5" |
| Supported storage drive interfaces | Serial ATA, Serial ATA II, Serial ATA III |
| UASP support | Yes |
| USB connectivity | Yes |
| USB connector gender | Female |
| USB connector type | USB Type-C |
| USB ports quantity | 1 |
| USB version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Weight | 270 g |
| Width | 30 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |
