



ICY BOX IB-1917M-C32a SSD enclosure Black M.2
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: RAIDSONIC
- Κωδικός: WLONONWCRPNCN
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 19.70cm x 17.00cm
- EAN: 4250078174974
53,96€
Χωρίς ΦΠΑ: 43,52€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cable length | 0.4 m |
| Cables included | USB Type-C to USB Type-C |
| Data transfer rate | 20 Gbit/s |
| Depth | 110 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84718000 |
| Height | 16 mm |
| LED indicators | Yes |
| Manual | Yes |
| Material | Aluminium, Plastic |
| Number of storage drives supported | 1 |
| NVMe | Yes |
| Package weight | 267 g |
| Plug and Play | Yes |
| Power source type | USB |
| Product colour | Black |
| Product type | SSD enclosure |
| Products per master (outer) case | 40 pc(s) |
| Storage drive size | M.2 |
| Supported storage drive heights | 22 mm |
| Supported storage drive interfaces | PCI Express 4.0 |
| Supported storage drive lengths | 30 mm 42 60 80 mm |
| USB connectivity | Yes |
| USB connector gender | Female |
| USB connector type | USB Type-C |
| USB version | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Weight | 145 g |
| Width | 50 mm |
