

















Icy Dock MB024SP-B storage drive enclosure HDD/SSD enclosure Black 2.5"
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRRJIM
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 19.70cm x 17.00cm
- EAN: 4713227445672
61,18€
Χωρίς ΦΠΑ: 49,34€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 146 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 99.1 mm |
| Material | Metal, Plastic |
| Number of storage drives supported | 4 |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 65% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 60 C |
| Package weight | 289.8 g |
| Product colour | Black |
| Product type | HDD/SSD enclosure |
| Storage drive size | 2.5" |
| Storage temperature (T-T) | -35 - 70 C |
| Supported storage drive heights | 9.5 mm |
| Supported storage drive interfaces | SAS, Serial ATA |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Weight | 222.2 g |
| Width | 41.3 mm |
