











Icy Dock MB992TRAY-B drive bay panel Black, Silver
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRPWLY
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 19.70cm x 17.00cm
- EAN: 4711132869002
52,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 41,94€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 117.4 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 11.5 mm |
| Hot-swap | Yes |
| Material | Metal |
| Product colour | Black Silver |
| Weight | 51.5 g |
| Width | 69.8 mm |
